Krikštynų fotografija

  • susitikimas ir konsultacija
  • 3 val. fotografavimo
  • daugiau nei 100 retušuotų nuotraukų
    300 €

Nuotraukas paruošiu per 1-3 mėnesius. Esate labai nekantrūs? Papildomi 60 € ir džiaugsitės nuotraukomis per 10 darbo dienų.  Užsakymo data rezervuojama tik pasirašius sutartį ir gavus avansą.

Įamžinti krikštynų momentai

Krikštynos – neabejotinai svarbiausia pirmoji šventė Jūsų mažylio gyvenime. Tai krikščioniškojo gyvenimo pradžia, kupina ilgaamžių tradicijų. Ši diena ypatinga ne tik vaikui, bet ir tėvams bei krikštatėviams, tad norisi ją įamžinti. Profesionalios nuotraukos – tai miela galimybė sugrįžti į krikštynų dieną net ir praėjus dešimtmečiams. Patikėkite, Jūsų vaikui tai tikrai svarbu, nes mažai kuris krikštijamas mažylis pamena krikšto akimirkas, tačiau vėliau jis tikrai padėkos Jums už kiekvieną užfiksuotą tos nuostabios dienos akimirką. Krikštynos – tai ne tik ceremonija ir šventė, tai žingsnis į naują Jūsų šeimos gyvenimo etapą, kupiną intriguojančių paslapčių ir širdį glostančių atradimų. Peržvelgdami fotografijas prisiminsite kiekvieną tobulą detalę: mėgstamiausius vaiko žaislus, šventę puošusias dekoracijas, artimiausių žmonių šypsenas.

Krikštynų fotografavimo ypatumai

Jums gali atrodyti, jog visos krikštynos vyksta panašiai: ruošimasis namuose, ceremonija bažnyčioje ir bendras šeimos ir draugų laikas po to. Visgi, taip nėra! Kiekvienas mažas žmogutis yra unikalus, todėl ir jo šventė yra nepakartojama. Ši svarbi Jūsų vaiko gyvenimo akimirka susideda iš daugybės šypsenų, gražių žodžių ir artimųjų buvimo šalia. Emocijos ir jausmai tampa vis stipresni, kol krikšto ceremonijos metu pasiekia kulminaciją. Peržvelgiant nuotraukas ypač žavu stebėti veiduose matomą vis didesnį jaudulį, nekantrumą, džiaugsmą ir šilumą. Kiekviena akimirka ir emocija yra išskirtinė, tad stengiuosi fotografuoti nuosekliai, nepraleidžiant nei vienos iš jų. Juk pasakosime Jūsų istoriją,tik šį kartą ne žodžiais, o nuotraukomis, kurios dažnai būna gerokai iškalbingesnės. Jei turite idėjų – mielai jas įgyvendinsime kartu, jei vis dar abejojate – tikiu, jog kartu atrasime rasti geriausią sprendimą. Juk visi norime, jog šią dieną būtų malonu prisiminti!